Olivers TRAINING BITES GRAIN FREE BEEF & BEETROOT 500g (jautienos skanėstas su burokais)

7.90

Skanėstas tinkantis alergiškiems šunims.
Neriebus begrūdis skanėstas su jautiena ir burokėliais patiks Jūsų augintiniui, naudojamas kaip kasdienis užkandis arba atlygis visų veislių šunims. Idealiai tinka naudoti dresavimo treniruotėms.

Kiekis:
Compare

Aprašymas

OLIVERS TRAINING BITES GRAIN FREE BEEF & BEETROOT šunų skanėstas. Šis skanėstas tinka šunims, turintiems alergiją grūdams, nes sudėtyje nėra grūdinių kultūrų. Skanus neriebus begrūdis skanėstas su jautiena ir burokėliais patiks Jūsų augintiniui, naudojamas kaip kasdienis užkandis arba atlygis visų veislių šunims. Burokėliuose gausu antioksidantų, kurie yra naudingi jūsų šuns imuninei sistemai. Skanėstas pagamintas pirmuoju produktu pasirenkant mėsą, taip pat jame mažai riebalų (7%). Sudėtyje yra kruopščiai atrinkti ingredientaiJo sudėtyje nėra cukraus, druskos, skonio stipriklių ir dažiklių. Skanūs ir minkšti skanėstai saugo keturkojų dantis. Idealiai tinka naudoti dresavimo treniruotėms.

Šėrimas: Rekomenduojama naudoti kaip kasdienį užkandį arba atlygį visų veislių šunims, tarp pagrindinių šėrimų. Netinka jaunesniems nei 4 mėn. Visada būtina šalia pastatyti dubenėlį šviežio geriamojo vandens.

Sudėtis: Mėsa ir mėsos produktai 30% (min. 4% jautienos), daržovės, burokėliai (min. 2%), mineralai.

Technologiniai Priedai: ES patvirtinti E202 ir emulsiklis.

Sudėties analizė: Žali baltymai 30%, Riebalai ir Aliejai 7%, Pelenai 13%, Žalios skaidulos 1%, Drėgnis 15%.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius vėl sandariai uždaryti. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Serija/ Geriausias iki: žr. ant pakuotės.