OLIVERS MINI TRAINING BITES GRAIN FREE CHICKEN 500g (vištienos skanėstas)

7.90

Skanus, neriebus, begrūdis skanėstas su vištiena (50% mėsos) naudojamas kaip kasdienis užkandis arba atlygis visų veislių šunims.
Idealiai tinka naudoti dresavimo treniruotėms. Tinka grūdams alergiškiems šunims, jo sudėtyje nėra skonio stipriklių ir dažiklių.

Kiekis:
Compare
Kategorijos: , ,

Aprašymas

OLIVERS MINI TRAINING BITES GRAIN FREE CHICKEN (500 g) šunų skanėstas. Skanus, neriebus, begrūdis skanėstas su vištiena (50% mėsos) patiks Jūsų augintiniui. Šis skanėstas tinka šunims, turintiems alergiją grūdams, nes sudėtyje nėra grūdinių kultūrų. Skanėstas pagamintas pirmuoju produktu pasirenkant mėsą, taip pat jame mažai riebalų (5%). Sudėtyje yra kruopščiai atrinkti ingredientai. Skanūs ir minkšti skanėstai saugo keturkojų dantis. Idealiai tinka naudoti dresavimo treniruotėms. Jo sudėtyje nėra skonio stipriklių ir dažiklių.

Sudėtis: Mėsa ir mėsos produktai 50% (min. 4% vištienos, kiaulienos), daržovės, mineralai.

Analitinė sudėtis: Žali baltymai 25%, Riebalai 5%, Drėgnis: 17%, Žali pelenai 9%, Žalios skaidulos 2%.

Šėrimas: Rekomenduojama naudoti kaip kasdienį užkandį arba atlygį visų veislių šunims, tarp pagrindinių šėrimų. Netinka jaunesniems nei 4 mėn. Visada būtina šalia pastatyti dubenėlį šviežio geriamojo vandens.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius vėl sandariai uždaryti. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vieto