Olivers CHEW STICKS SMALL (Džiovintos jautienos skanėstas)

1.0543.80

Natūralus džiovintos jautienos skanėstas šunims.
Naudojamas kaip kasdienis užkandis, kuris patenkina šuns natūralius kramtymo poreikius arba kaip atlygis visų veislių šunims.
Padės sumažinti dantų akmenų susidarymą. 100% natūralus skanėstas su dideliu kiekiu mėsos baltymų, be dirbtinių aromatinių priedų ir dažiklių. 

Išvalyti
Kiekis:
Compare
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Olivers CHEW STICKS SMALL 12 cm ilgio natūralus džiovintos jautienos odos skanėstas šunims.

Skanus, neriebus džiovintos jautienos skanėstas patiks Jūsų augintiniui, naudojamas kaip kasdienis užkandis, kuris patenkina šuns natūralius kramtymo poreikius arba atlygis visų veislių šunims. Padės sumažinti dantų akmenų susidarymą. 100% natūralus skanėstas su dideliu kiekiu mėsos baltymų, be dirbtinių aromatinių priedų ir dažiklių.

OLIVERS CHEW STICKS SMALL skanėstai 12 cm ilgio ir apie 1,5 cm storio.

Sudėtis: mėsa ir gyvūninės kilmės šalutiniai produktai (nuplautos, džiovintos ir termiškai apdorotos žalios odos, 100% jautienos oda), 3 kategorija.

Analitinės sudedamosios dalys: Baltymai 80%, Riebalai 3%, Žalios skaidulos 0,15%, Pelenai 1,25%, Drėgnis 11,6%.

Šėrimas: Rekomenduojama naudoti kaip kasdienį užkandį arba atlygį visų veislių šunims, tarp pagrindinių šėrimų. Netinka jaunesniems nei 4 mėn. Visada būtina šalia pastatyti dubenėlį šviežio geriamojo vandens.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius vėl sandariai uždaryti. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Serija/ Geriausias iki: žr. ant pakuotės.

Grynasis kiekis: žr. ant pakuotės.

Papildoma informacija

Kiekis

1 vnt., Pakuotė 50 vnt.