OK CAT PASSION KITTEN 1.5KG

5.90

Kiekis:
Compare

Aprašymas

OK CAT PASSION CHICKEN-TURKEY

Visavertis pašaras kačiukams , nėsčioms ir  maitinančioms katėms

Tai visapusiškai subalansuotas gyvūnų maistas su vištiena ir kalakutiena, kuriame yra visi ingredientai, reikalingi norint palaikyti idealų jūsų katės svorį. Pirmieji kačiuko gyvenimo mėnesiai yra kritiški: dėl šios priežasties šis pašaras turi pakankamai mėsos baltymų būtinų raumenų formavimuisi, ryžiai ir runkelių minkštimas gerina virškinimo trakto veiklą, taurinas ir vitaminai yra nepakeičiami akių ir širdies ląstelėms. Ok cat Passion Kitten sudėtyje nėra jokių antioksidantų, dažiklių ir konservantų.

Sudėtis: mėsos ir gyvūninių produktų 23% (vištienos 15,5%, kalakutienos 4,5%), grūdai (ryžių 4%), augalinių baltymų ekstraktai, aliejai ir riebalai, augalinės kilmės dariniai (runkelių minkštimo 1.5%), mineralai, žuvis ir žuvies produktai, mielės (alaus mielių 0,5%).

Priedai kilogramui – Maistiniai priedai: vitamino A 27.500TV, vitamino D3 1.600TV, vitamino E 440mg, taurino 1.500mg, vario sulfato pentahidrato 20mg (vario 5mg), geležies karbonato 210mg (geležies 80mg), bevandenio kalcio jodato 4mg (jodo 0,4mg), natrio selenito 10mg (seleno 0,1mg), cinko oksido 100 mg (cinko 75mg), mangano oksido 12mg (mangano 7,5mg).

Analitinės sudedamosios dalys ir jų kiekiai: žalių baltymų 38%, neapdorotų aliejų ir riebalų 18%, žalios ląstelienos 1,8%, žalių pelenų 7,2%, kalcio 1,25%, fosforo 1.1%.

Naudojimo instrukcija: Ok Cat Passion Kitten pašaro galima duoti 3-ią ar 4-ą gyvenimo savaitę. Nujunkymo palengvinimui, patariame pradžioje sudrėkinti granules šiltu vandeniu. Po truputį mažinti vandens kiekį, kai kačiukai pripras valgyti granules. Nurodytos maitinimo normos gali būti dalomos į 4-5 maitinimus iki kačiukai bus 6 mėn. Vėliau galite davinį dalinti į 3-4 maitinimus iki kačiukai bus 1 metų. Vėliau maitinimą galite reguliuoti pagal gyvūno poreikį. Nėščioms ir maitinančioms katėms palikite pašaro ir leiskite katėms valgyti kada jos nori. Visada palikite dubenėlį švaraus vandens. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje. Netto svoris, geriausias iki ir serijos kodas: žiūrėti pakuotės apačioje (priekyje arba nugaroje).